Pro koho je Splandy určený?

Splandy je určený těm, co si chtějí web vytvořit a editovat snadno na jakémkoliv zařízení – na mobilu, tabletu nebo počítači. Těm, pro které je důležitá kvalita, výkon a očekávají, že web bude perfektně plnit jejich cíle. A v neposlední řadě těm, co nechtějí ztrácet svůj drahocenný čas ani peníze.

Na Splandy vytvoříte firemní web, portfolio, blog, CV, galerie, prezentaci akce nebo události, jednostránkové nebo vícestránkové weby – je to jen na Vás. Připravili jsme pro Vás vzorové weby, od kterých se můžete odrazit.

Začněte nyní, vytvořte si web zdarma

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si špičkový web zdarma během chvilky. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP od Googlu a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Budete mít neomezený přenos dat, neomezený počet stránek, hosting a Splandy doménu zdarma, můžete připojit Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma atd. A v případě potřeby budete mít vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!