Kolik tvorba webu stojí?

AMP web na Splandy si vytvoříte zcela zdarma. K tomu dostanete také bezplatný hosting a doménu Splandy, certifikát SSL pro bezpečný přenos dat, neomezený počet stránek, neomezený přenos dat, možnost kdykoliv připojit svoje Google Analytics, přístup k milionům fotografií zdarma a to vše samozřejmě bez reklam.

Pokud budete chtít s tvorbou webu pomoci, můžete poptat služby profesionálů v administraci svého webu.

Dále nabízíme dodatečná rozšíření za pouhých 49 Kč měsíčně! Kdykoliv můžete přidat (a také kdykoliv zrušit) pouze to, co skutečně potřebujete. Žádné cenové balíčky a platby na rok dopředu. Kompletní informace najdete na stránce Ceník.

Vytvořte si svůj web zdarma

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si špičkový web zdarma během chvilky. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP od Googlu a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Budete mít neomezený přenos dat, neomezený počet stránek, hosting a Splandy doménu zdarma, můžete připojit Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma atd. A v případě potřeby budete mít vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!