Kdo stojí za Splandy?

Jsme ryze česká firma se sídlem v Brně. Nemáme tisícičlenný tým, zato jsme strávili tisíce hodin tvorbou webů na míru pro ty největší značky.

Víme, co je důležité, proto klišé jako „krásný web“ a „absolutní svoboda“ na Splandy nenajdete. Chceme, aby si každý mohl vytvořit opravdu kvalitní a rychlý web s jednoduchou správou na jakémkoliv zařízení. Zároveň nabídnout související služby, jako třeba profesionální focení nebo pomoc s propagací, protože tvorbou webu většinou vše pouze začíná.

Naším cílem je maximalizovat Vaše šance na úspěch. Začněte nyní a vytvořte si svůj web zdarma

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si špičkový web zdarma během chvilky. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP od Googlu a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Budete mít neomezený přenos dat, neomezený počet stránek, hosting a Splandy doménu zdarma, můžete připojit Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma atd. A v případě potřeby budete mít vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!