Jaký je rozdíl mezi Splandy a běžným web builderem?

Bezkonkurenční výkon a optimalizace
Zakládáme si na špičkové technické kvalitě každého vytvořeného webu. Bleskurychlé načtení, s tím spojená lepší použitelnost, nižší míra opuštění a lepší pozice ve výsledcích vyhledávání. Vše hlídáme automaticky za Vás! A samozřejmě také rychlost samotného editoru. Určitě máte lepší věci na práci, než čekat věčnost na načtení editačního okna. 🙂

Unikátní „mobile first“ editor
Uživatelské prostředí Splandy je vytvořeno v první řadě pro mobil, který máte vždy při sobě. Svůj web tak zvládnete vytvořit a upravovat v restauraci během čekání na oběd nebo třeba na autobusové zastávce. Samozřejmě můžete využít i počítač nebo jakékoliv jiné zařízení s internetovým prohlížečem.

Žádné tisíckrát jeté šablony
Proč se svazovat šablonou? Proč mít stejný web jako hromady dalších? Proč používat nic neříkající fotky z fotobanky, které působí všelijak, jen ne důvěryhodně? Šablony jsou historie! Váš web by měl vždy vycházet z obsahu, který koresponduje se záměrem. Na základě obsahu můžete v administraci libovolně upravit strukturu a rozložení jednotlivých stránek. Barevnost a písmo doladíte přesně dle Vaší vizuální identity. Vše podtrhnou autentické fotografie či videa. Každý web vytvořený na Splandy je jedinečný, stejně jako jejich tvůrci. Vytvořte si ten svůj!

Nejlepší cena
Žádné cenové balíčky, žádné platby na roky dopředu, žádné hvězdičky u ceny. Web na Splandy si vytvoříte zcela zdarma. A když říkáme zdarma, tak tím opravdu myslíme zdarma – s neomezeným počtem stránek a přenosem dat, hostingem, formuláři, připojením vlastní domény, Google Analytics... A vždy bez reklam! Pro podrobnější info mrkněte na stránku Ceník.

Začněte nyní, vytvořte si web zdarma

Jednoduše. Dokonalý. Web.

Žádné procházení a porovnávání balíčků cenových plánů. Žádné předplatné na roky dopředu. Na Splandy si vytvoříte funkcemi nabitý web zcela zdarma! Potřebujete prodávat online? Pro Vás je k dispozici rozšíření E-shop, které si můžete bezplatně vyzkoušet a v administraci kdykoliv aktivovat.

„Profesionální webový editor se spoustou funkcí!“
Dan

„První web builder, který to dělá správně, tak jak se to má dělat: mobile first, strukturovaný kód atd. Úžasný nápad! Držím palce!“
Yurii

„Skvělý nástroj pro tvorbu webu. Rychlé a přátelské jednání. Profesionální přístup. Doporučuji.“
Jaroslav