Tvorba webu na Splandy – první kroky (+ video)

Vytvoření webu na Splandy je stejně rychlé, jako je samotný editor a jako bude Váš nový AMP web (Co je AMP web?). Vyzkoušejte to sami!


This browser does not support the video element.


  1. Na www.splandy.com klikněte na červené tlačítko „Vytvořit web, navždy zdarma“.
  2. Vytvořte si účet, pod kterým se budete přihlašovat do administrace. Můžete využít již existující účty na Facebooku nebo Googlu, případně si vyplněním e-mailu a hesla vytvořte účet nový.
  3. Vyberte si vzorový web. Je prakticky jedno, který vyberete. Možnosti v editoru jsou vždy totožné, takže výběrem nemusíte ztrácet příliš času.
  4. V posledním kroku registrace vyplňte název webu. Z názvu se automaticky vytvoří testovací doména „nazev-webu.splandysite.com“. Pokud budete chtít, můžete již v tomto kroku přidat prémiová rozšíření, případně je najdete v sekci Rozšíření v administraci Vašeho webu. Teď už jenom kliknout na tlačítko „Vytvořit web“.
  5. Během pár sekund bude web vytvořen. A to je vše, nyní je Váš Splandy web připraven. Libovolně upravujte obsah, stránky či vzhled. Aby se změny projevily na doméně, je třeba je publikovat. Web je automaticky připojen na testovací doménu, ale kdykoliv můžete připojit svou vlastní.

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si špičkový web zdarma během chvilky. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP od Googlu a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Budete mít neomezený přenos dat, neomezený počet stránek, hosting a Splandy doménu zdarma, můžete připojit Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma atd. A v případě potřeby budete mít vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!